(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Карусельні двері Duotour


Зворотній зв'язок
Invalid Input
  • Опис
  • Технічні характеристики
  • Відео
COM_VIRTUEMART_PRODUCT_DESC_TITLE

КАРУСЕЛЬНІ ДВЕРІ / РЕВОЛЬВЕРНІ ДВЕРІ DUOTOUR

 

Карусельні двері Duotour - це двостулкові двері із просторими сегментами, що легко вміщають великогабаритні предмети, такі як магазинні візки, візки для багажу, носилки й інвалідні коляски. Двері забезпечують простий, двосторонній, прямий прохід і мають високу пропускну здатність. Унікальний дизайн Duotour перетворює звичайний вхід в екологічний, економічний й, звичайно, зручний. 

Якщо вхідна група повинна направляти людський потік в години пік або пропускати відвідувачів з кошиками, магазинними чи лікарняними візками, оптимальним рішенням стануть Duotour - карусельні двері з двома стулками. На відміну від карусельних дверей з трьома чи чотирма стулками, система Duotour здатна пропускати велику кількість людей, маючи при цьому достатньо компактну конструкцію.

Карусельні двері Duotour об'єднують у собі найкраще від обох технологій, так як в конструкцію включено дві автоматичні розсувні або розпашні стулки. В години пікового навантаження, або за необхідності пропустити візки або лікарняні каталки, систему Duotour можна перевести з режима автоматичних карусельних дверей в режим роботи, при якому стулки автоматично розсуваються або відкриваються вручну, що дозволить забезпечити максимальну пропускну здатність та зручність. 

Двері Duotour мають дві обертові трикутні вітрини, які привертають увагу кожного, хто їх минає. Вітрини можуть використовуватися для демонстрації будь-якої продукції або як місце для реклами. Вітрини навіть можуть бути здані в оренду, що дозволяє одержувати додаткові прибутки. 

Різноманіття конфігурацій карусельних дверей Duotour дозволяє нам запропонувати Вам підходяще саме для Вас рішення для входу з високою пропускною здатністю практично для будь-якого типу будівлі. Наші карусельні двері можна часто побачити в аеропортах, лікарнях, банках, готелях, супермаркетах і багатьох інших суспільних будівлях.

Діаметр (мм)

3600-5400

Висота проходу (мм)

2200-2600

Пропускна здатність (люд./хв.)

2х40 – 2х59

Кількість стулок

2

Доступ для людей з обмеженими можливостями

+

Аварійний вихід*

X

Оздоблення

Нержавіюча сталь

Порошкове фарбування

Анодування

Дерево

Додаткові опції

Нічний екран