(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Компанія СIHTEK 20 років спеціалізується та є лідером на українському ринку  в області надійного високотехнологічного автоматичного обладнання дверних систем та вхідних груп будівель, контролю доступу та систем автоматизованої парковки.

Наша компанія є офіційним представником в Україні світових лідерів вхідних технологій, що є гарантією професійного підходу у питаннях поставки, монтажу та сервісу запропонованих систем.

Бездоганна репутація та багаторічна співпраця виключно зі світовими лідерами - європейськими виробниками, дозволяє нам встановлювати двері, турнікети та парковки будь-якої конфігурації на будівельних об’єктах будь-якої складності.

Все обладнання, що пропонує компанія CIHTEK, відповідає абсолютно всім діючим на даний момент найсуворішим європейським стандартам та нормам безпеки та якості.

За час роботи CIHTEK нашими постійними клієнтами стали тисячі національних та міжнародних компаній, що включають відомі українські інвестиційні та девелоперські компанії:

МАНДАРИН ПЛАЗА, К. А. Н.  ДЕВЕЛОПМЕНТ, СМАРТ ХОЛДІНГ, ТРИ О, ЕСТА ХОЛДІНГ, АДС ГРУП, FORUM INVESTMENT COMPANY, ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, НОВІ ІНЖИНІРИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, ДАФІ, НЕСТ, КАРАВАН, ФОРЕНТ, МАРИСТ ТРЕЙД, КОНТИНІУМ, УІІК та ін.