(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Карусельні двері Twintour


Зворотній зв'язок
Invalid Input
  • Опис
  • Технічні характеристики
  • Відео
COM_VIRTUEMART_PRODUCT_DESC_TITLE

КАРУСЕЛЬНІ ДВЕРІ / РЕВОЛЬВЕРНІ ДВЕРІ Twintour

 

Двері Twіntour - унікальні автоматичні карусельні двері з безпрецедентною пропускною здатністю. Twіntour забезпечує вільний прохід в обох напрямках і просто незамінний на великих об'єктах, де використовуються товарні або багажні візки, інвалідні крісла або носилки. Комбінуючи найвищу пропускну здатність і легкість використання з максимальною гнучкістю, ми пропонуємо модульні автоматичні карусельні двері, що дозволяють вам проектувати вхідні групи з високою прохідністю. 

Система Twіntour включає дві або більше двостулкові автоматичні карусельні двері, стулки яких рухаються синхронно. Кожні карусельні двері можуть бути розміщені окремо, щоб створити прохід, що проводить відвідувача до місця призначення. Таким чином, за допомогою дверей Twіntour можна задавати напрямок руху відвідувачів і навіть розділяти один вхідний потік на два. 

Twіntour - гнучкість конструкції дверей дозволяє містити в собі двоє або більше 2-стулчастих автоматичних карусельних дверей. Twіntour часто побачити в аеропортах, залізничних вокзалах, лікарнях, великих офісних комплексах, універсамах і торгових центрах. 

 

Діаметр (мм)

3000-3800

Висота проходу (мм)

2200-2700

Пропускна здатність (люд./хв.)

2х60 – 2х75

Кількість стулок

2х2

Доступ для людей з обмеженими можливостями

+

Аварійний вихід*

+

Стулки, що складаються /Жорстко закріплені стулки

+

Оздоблення

Нержавіюча сталь

Порошкове фарбування

Анодування

Дерево

Додаткові опції

Антизламна система

 

 

 

*  Стулки, що складаються.  Вимоги до шляхів евакуації залежать від місцевих норм.