(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Карусельні двері Tournex


Зворотній зв'язок
Invalid Input
  • Опис
  • Технічні характеристики
  • Відео
COM_VIRTUEMART_PRODUCT_DESC_TITLE

КАРУСЕЛЬНІ ДВЕРІ / РЕВОЛЬВЕРНІ ДВЕРІ TOURNEX

 

Tournex - це високотехнологічні карусельні двері з більшими сегментами, що легко справляються з інтенсивними людськими потоками, захищаючи при цьому будівлю від проникнення протягів. Завдяки більшим діаметрам (до 7,4 м) карусельні двері моделі Tournex є досить просторими для проходу людей з візками й людей у кріслах на колесах. Карусельні двері моделі Tournex є вражаючим й універсальним рішенням для вхідної групи. Двері Tournex можуть оснащуватися як 3-ма, так й 4-ма стулками.

Моделі з 3-ма стулками мають більший розмір сегментів і пропонують додатковий комфорт, у той час як 4-х стулчасті моделі пропонують більшу ширину входу, що забезпечує більш ефективний прохід в обох напрямках, і збалансований зовнішній вигляд. Всі моделі мають складані стулки для забезпечення евакуації у випадку пожежі або позаштатної ситуації.

Додатково карусельні двері Tournex можна обладнати вітриною з прямими або зігнутими панелями, яка буде розташована в центрі карусельних дверей. Великі автоматичні вхідні системи, такі як Tournex, Duotour або Twintour, часто стають місцем короткого перепочинку між жвавим вуличним простором і більш спокійною обстановкою всередині будівлі. Наприклад вітрина встановлена в дверній системі Tournex, дозволить легко створити у відвідувача відповідний настрій. Вона допоможе гостю познайомитися з Вашим брендом і філософією або стане маркетинговим інструментом, що налаштовуватиме покупців на потрібний лад.

Розмаїття конфігурацій і більші діаметри дозволяють нам пропонувати Вам енергозберігаючий вхід з великою пропускною здатністю практично для будь-якої будівлі. Tournex можна побачити в аеропортах, лікарнях, готелях, супермаркетах по усім світі

Діаметр (мм)

3600-7400*

Висота проходу (мм)

2200-2600

Пропускна здатність (люд./хв.)

2х32 – 2х91

Кількість стулок

¾

Доступ для людей з обмеженими можливостями

+

Аварійний вихід*

+

Стулки, що складаються /Жорстко закріплені стулки

+

Оздоблення

Нержавіюча сталь

Порошкове фарбування

Анодування

Дерево

Додаткові опції

Антизламна система

Нічний екран

Віддалений моніторинг

 

 

*  Стулки, що складаються.  Вимоги до шляхів евакуації залежать від місцевих норм.