(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Карусельні двері Tourniket


Зворотній зв'язок
Invalid Input
  • Опис
  • Технічні характеристики
  • Відео
COM_VIRTUEMART_PRODUCT_DESC_TITLE

КАРУСЕЛЬНІ ДВЕРІ / РЕВОЛЬВЕРНІ ДВЕРІ TOURNIKET

 

Tourniket - це високоякісні карусельні двері з обрисами, що привертають увагу.

Їх унікальний дизайн поєднує архітектурну красу з гнучкою функціональністю. Від можливості збереження витрат на електроенергію до інтелектуальних систем безпеки, кожна деталь цих карусельних дверей створена для максимального задоволення потреб наших клієнтів.

Tourniket може поставлятися з 2, 3 або 4-дверними стулками, при цьому кожна конфігурація пропонує свої унікальні переваги.

2-x стулковий Tourniket - це автоматичні карусельні двері з максимально великим розміром сегмента, які ідеально підходить в тих місцях, де очікується прохід людей з багажем або пронесення великогабаритних предметів.

3-х і 4-х стулкові моделі можуть бути як ручні, так і автоматичні, залежно від діаметрів і застосування. 3-х стулкові моделі пропонують збалансоване поєднання розміру сегмента, ширини вхідного отвору і пропускної спроможності; в той час як 4-х стулкова модель забезпечує більш ефективний двосторонній прохід завдяки більшій ширині вхідного прорізу.

Різноманітність конфігурацій дозволяють нам запропонувати Вам відповідне рішення практично для будь-якої будівлі. Tourniket часто можна бачити на входах в офісні центри, готелі, супермаркети та інші громадські будівлі.

Діаметр (мм)

1600-3800

Висота проходу (мм)

2100-3600

Пропускна здатність (люд./хв.)

2х22 – 2х46

Кількість стулок

3/4

Доступ для людей з обмеженими можливостями

+

Аварійний вихід*

+

Відкриття/блокування при зникненні живлення

+/+

Стулки, що складаються /Жорстко закріплені стулки

+

Оздоблення

Нержавіюча сталь

Порошкове фарбування

Анодування

Дерево

*Стулки, що складаються.  Вимоги до шляхів евакуації залежать від місцевих норм.