(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Шлях до гостинності

Мандрівник полегшено зітхає, побачивши двері свого готелю: після довгого дня його нарешті чекає заслужений відпочинок. Туристи зможуть розслабитися та провести вихідні з сім'єю, а ті, хто подорожує по роботі, підготуватися до завтрашніх нарад або просто відпочити від повсякденних турбот і насолодитися тишею та спокоєм. Так само прибуття в ресторан пов'язано з передчуттям прекрасних страв і приємного вечора в компанії друзів або рідних. Для бізнесмена ж воно часто асоціюється з успішним укладенням угоди.

Вхід в готель чи ресторан - це не просто точка постійного руху. На відміну від точок постійного руху в аеропортах або офісних будівлях, де необхідно розподілити потоки відвідувачів, вхід в готель чи ресторан, навпаки, передбачає об'єднання. Це місце, в якому повинна панувати атмосфера гостинності, що спонукає до відпочинку та розслаблення. Про це добре відомо фахівцям готельного сегменту.

Понад 100 років тому, в 1908 році, компанія Boon Edam встановила перші револьверні двері (карусельні двері) в готелі, більше 17-ти років тому наша компанія СІНТЕК встановила перші револьверні двері в українському готелі. З тих пір наші вироби прикрашають входи в сотні закладів, включаючи готелі та казино.

 

Партнери 

Ми допомогли розробити та реалізувати безліч вхідних систем і систем управління автопарковкою для готелів, в тому числі і для таких грандів, як

HILTON, HYATT,  INTERCONTINENTAL, FAIRMONT, HOLIDAY INN, RENAISSANS  (Київ), OPERA (Львів), PARK INN, ДОНБАС ПАЛАС (Донецьк), ЯЛТА-ІНТУРИСТ, ПАЛЬМІРА-ПАЛАС (Крим) та багатьох інших.

 

Створюючи правильний вхід

Основна вхідна група для готелю чи ресторану - це важливий елемент при створенні приємної атмосфери в лобі або вестибюлі. Так як гості приїжджають та виїжджають цілодобово, складно постійно підтримувати комфортну температуру в приміщенні, особливо якщо використовуються розсувні або розпашні двері, що створюють протяги. Револьверні (карусельні) двері, що працюють за принципом «завжди відкрито, завжди закрито», дозволяють уникнути цього, а також захищають від шуму та пилу, тому ніякі зовнішні явища не зруйнують затишну атмосферу всередині готелю.

Не менш важливим є і зовнішній вигляд вхідних дверей. Їх дизайн повинен відповідати фірмовому стилю готельного бренду, на який відразу зверне увагу відвідувач: готелю з багатими традиціями підійдуть старовинні двері (включаючи дерев'яне оздоблення, золото, бронзу і т.д.), дизайнерському готелю - ультрасучасні (наприклад, з дзеркальної або матової нержавіючої сталі, цільноскляна), а невеликому вишуканому готелю - витончені двері, що викликають відчуття комфорту та зручності.