(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Ласкаво просимо в наш світ 

Вид вхідних дверей до медичного закладу може викликати у відвідувача цілий спектр емоцій: він може відчути біль та дискомфорт, викликані погіршенням здоров'я, а також отримати надію на успішне лікування і швидке одужання. Вхід до будинку - це точка постійного руху і одночасно початок шляху до здоров'я. Дуже важливо, щоб пацієнт вже на порозі знаходив впевненість і відчував себе захищеним.

 

Особиста безпека 

При проектуванні входу в медичний заклад необхідно піклуватися не тільки про його дизайн, покликаний заспокоїти та вселити надію, а й про безпеку медперсоналу та пацієнтів. Велика частина тих, хто входить в медичний заклад з особливими потребами або на інвалідному візку потребують особливої турботи, тому найголовніше - забезпечити зручність і комфорт для кожного відвідувача.

Карусельні двері Boon Edam з високою пропускною здатністю та розсувні двері RECORD для вхідних груп та операційних пропонуються в різних розмірах та комплектаціях. Більш просторі варіанти систем Duotour і Tournex дозволяють провозити інвалідні та дитячі коляски, а Twintour забезпечує зручний прохід для відвідувачів з носилками та каталками.

 

Партнери

Завдяки універсальності рішень наші двері можна побачити в багатьох лікарнях та інших медичних установах, наприклад, таких відомих як EUROLAB та ін.