(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Ласкаво просимо в наш світ

За останні 20 років образ корпоративного офісу зазнав значних змін: сучасні технології дозволяють працювати коли завгодно і де завгодно, тому традиційний графік «з дев'яти до п'яти» поступово відходить у минуле. У той же час компанії розширюються і переїжджають в більш просторі будівлі, в яких часто є сусідами з іншими організаціями. У зв'язку з цим істотно змінюється принцип експлуатації будівель: головний вхід і паркінг перетворюються в точки постійного руху співробітників і відвідувачів, якими треба ефективно керувати.

 

Проектування входу, паркінгу та управління потоками людей

Головний вхід в офісну будівлю повинен відповідати цілому ряду критеріїв. Як театр починається з вішалки, так офісна будівля починається з фасаду та вхідних дверей: вже тут у відвідувача формується перше враження про організацію в яку він направляється. Сучасний або класичний дизайн, стримане або яскраве оформлення - інтер'єр може багато розповісти про корпоративну культуру компанії. При цьому будучи точкою постійного руху, головний вхід стає місцем розділення потоків людей, що прямують в різні зони будівлі. Співробітники різних компаній повинні потрапити на свої поверхи, а відвідувачів необхідно відокремити від персоналу, щоб запобігти несанкціонованому доступу в приміщення.

Також візитною карткою вашої будівлі є паркінг. Саме з нього починається знайомство відвідувача з Вашою установою, і якщо він викликає негативні емоції, пов’язані з незручністю або відсутністю місць - це може стати плямою на репутації вашої будівлі в його очах. Безперечно, за умови правильного підходу, паркінг легко може стати предметом додаткового заробітку для його власника. Грамотна організація в'їзду / виїзду, що відповідає найсучаснішим вимогам, без зайвих витрат в процесі експлуатації паркінгу - важлива задача, яку вирішать для Вас фахівці нашої компанії.

За 20 років існування надбанням компанії СІНТЕК став багатий досвід в цій області. Ми із задоволенням підберемо для Вас оптимальний варіант і запропонуємо широкий асортимент продуктів для облаштування входу та в’їзду до Вашої будівлі.

 

Партнери

Ми допомогли розробити тисячі вхідних систем і системи управління автопарковкою в тому числі для таких сучасних бізнес-центрів найвищого класу, як

101 TOWER, IQ Business Center, SENATOR, ПАРУС,  LEONARDO, ЄВРАЗІЯ, TORONTO KIEV, ДИНАСТІЯ, МЕРКС на вул. Лейпцигській у Києві, ЦЕНТАВР ПЛАЗА та КОМПЛЕКС ПУШКІНСЬКИЙ (Донецьк), головний офіс КИЇВСТАР (Дніпропетровськ) та дата-центр КИЇВСТАР(Київ) та багато інших.