(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Безпека фінансів та інформації

У наш непростий час захист від терористів та зловмисників стає завданням номер один для все більш широкого кола установ та організацій. Безумовно, на першому місці стоять банки, фінансові установи та різного роду сховища інформації. В нашу цифрову епоху 'хмара' стає основним сховищем інформації та забезпечення її безпеки та конфіденційності сьогодні є критично важливим завданням. Також центри обробки даних відіграють все більш помітну роль і тому піддаються ризику атак. Ми розуміємо і поділяємо Ваше занепокоєння щодо безпеки виробничих об'єктів та фінансових установ.

Але ми, окрім створення найсучасніших функціональних автоматичних вхідних груп, також знаємо, як позбавити Вас від зайвих переживань: завдяки нашим надійним системам з високим ступенем захисту, доступ до будівлі матимуть тільки авторизовані співробітники.

За кілька десятиліть наші двері, турнікети та шлюзи підвищеної безпеки зарекомендували себе в урядових, оборонних та комерційних організаціях, як якісний і надійний продукт. У міру розвитку технологій ми покращуємо функціональність наших рішень і інтегрованих систем забезпечення безпеки, тому наші двері і шлюзи з контролем доступу, незмінно залишаються одними з найбільш досконалих на ринку.

 

Партнери

Завдяки мережі продажів і обслуговування ми пропонуємо клієнтам швидку і якісну установку, сервіс і підтримку в будь-якому куточку України. Нашими клієнтами є

БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР України, банки ПУМБ по всій Україні, УКРГАЗБАНК, УКРСИББАНК, дата-центри КИЇВСТАР, ВІННЕР-АВТОМОТІВ, PHILIPP MORRIS та багато ін.