(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Вхідна група - з'єднання зовнішнього та внутрішнього середовища

Вхід до будинку - це точка, що з'єднує зовнішнє і внутрішнє середовище. Це перехід від жвавого вуличного простору до більш спокійної атмосфери всередині будівлі, оформленої у фірмовому стилі. У жодній сфері діяльності цей момент не грає більш важливу роль, ніж в роздрібній торгівлі. У світі, де всі постійно поспішають, Вашим покупцям просто необхідна цей короткий перепочинок перед входом в приміщення, щоб налаштуватися на потрібний лад.    

Багатий досвід у сфері створення вхідних систем дозволяє нам стверджувати, що ми знаємо, як створити гостинну атмосферу вже на порозі. Вже багато років ми спостерігаємо за еволюцією вхідних систем. Оптимальне використання ресурсів, безпека та технологічність грають все більш важливу роль і вхідна зона стає точкою відстеження потоку людей, що дозволяє забезпечити безпеку клієнтів і персоналу, а також місцем надання корисної та розважальної інформації.

Гармонійно об'єднати всі необхідні характеристики в одному виробі - не дуже просте завдання. Більш того, конкретні критерії залежать від сегмента ринку, в якому працює підприємство, та його бізнес-стратегії. Ми розробили комплексний підхід, що передбачає тісну співпрацю з клієнтом і точне визначення його найважливіших потреб. Це дозволяє створити такий продукт, який буде виконувати не тільки завдання,  пов'язані зі стійким розвитком і функціональністю, але і вимоги торгової компанії в області іміджу, сприйняття і взаємин з покупцями. Грунтуючись на 140-річному досвіді компанії Boon Edam (Нідерланди) і 60-річному досвіді компанії Agta-Record (Швейцарія), компанія СІНТЕК протягом 20 років використовує перевірені рішення і оснащує їх додатковими функціями, щоб створити унікальний продукт, який підійде саме Вам.

Вдала система управління парковкою

Це ключ до того, що задоволені клієнти повертаються до вашого закладу та рекомендують його своїм друзям та знайомим. Адаптована під Ваші потреби зручна сучасна автоматизована система паркування гарантує європейський сервіс відвідувачам наших клієнтів як на великих наземних автостоянках, так і в багатоярусних підземних паркінгах

Наш багатий досвід у сфері створення найрізноманітніших систем керування доступом автомобілів буде корисним як власникам паркінгів, так і експлуатуючим їх організаціям на різних етапах реалізації проекту – починаючи з проектування та закінчуючи встановленням і сервісним обслуговуванням обладнання.

Партнери

Наші системи встановлені і з успіхом експлуатуються в багатьох торгово-розважальних центрах і магазинах, включаючи такі знакові для українських міст торгові центри, як найбільший діючий ТРЦ України

найбільший діючий ТРЦ України OCEAN PLAZА, ТРЦ GULLIVER, ТЦ ГЛОБУС на Майдані Незалежності, ТЦ МЕТРОГРАД, ТРЦ BLOCKBUSTER, ТРЦ  SILVER BREEZE, ТЦ ГОРОДОК, ТЦ МЕГАМАРКЕТ, ТЦ БІЛЬШОВИК в Києві, ТРЦ ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР та ТРЦ ДАФІ в Харкові, ТРЦ ГЛОБАЛ UA та ОБЛАСНИЙ ТОРГОВИЙ ЦЕНТР в Житомирі,  ТРЦ ДАФІ, ЄВРОПА та АППОЛО  в Дніпропетровську,  ТРЦ PORT CITY та ТЦ УНІВЕРМАГ ЛУЦЬК в Луцьку, ТОЦ КОМПЛЕКС ПУШКІНСЬКИЙ та ДОНЕЦЬК СІТІ в Донецьку, ТРЦ PORT CITY в Маріуполі, ТРЦ ЮНІОН та СОНЯЧНА ГАЛЕРЕЯ в Кривому Розі, ТРЦ ЄВРОПА в Одесі на Дерибасівській та багато ін.