(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Паркувальна система для аквапарку, так само як і для будь-якого іншого об’єкту, може мати безліч конфігурацій. Та все ж має свою особливу специфіку.

 

Частіше за все аквапарки розташовують на рівнинних територіях з великою площею. В умовах сучасних мегаполісів дуже рідко існує можливість знайти таку місцевість у місті, тож найчастіше масштабні відкриті аквапарки розташовують за межею міста.

 

Фото паркувальної системи аквапарка Одеса

 

Як в межах міста, так і за його межами, для забезпечення комфорту відвідувачів виникає необхідність оснащення комплексу паркувальною системою.

Наведемо варіант конфігурації паркувальної системи на прикладі аквапарку в м.Одеса:

 

Система складається в’їзних та виїзних терміналів, побудована на використанні паркувальних талонів. Розрахунок виконується на виїзді в пункті оператора-касира.

 

Фото парковки СІНТЕК Аквапарк Одеса Фото паркувальної системи аквапарка СІНТЕК

      

 

Паркувальна система СІНТЕК з легкістю інтегрується з існуючими системами контролю доступу на об’єкті, дозволяючи генерувати додаткові тарифи, умови відвідування.

Така гнучкість надає можливість створювати власні «фішки», вигідно вирізняючи Вас серед конкурентів.

  

Окрім зручності для відвідувачів, за правильного підходу паркувальна система стає джерелом додаткового прибутку для власників. Грамотно розроблена система окуповує себе та починає приносити прибуток у найкоротші строки, при цьому приваблюючи відвідувачів до Вашого комплексу.

 

Компанія СІНТЕК є беззаперечним лідером ринку паркувальних систем України. Маючи 20-річний досвід створення паркувальних систем ми пропонуємо робочі рішення для паркінгів будь-яких розмірів та конфігурацій, що відповідають вимогам клієнтів та повністю адаптовані до українських умов експлуатації. Ключові цінності для всіх продуктів СІНТЕК - це безкомпромісна якість, зручність в експлуатації, комфорт для відвідувачів паркінгу, унікальний дизайн та гнучкість продукту, а також надійність, що дозволяє системам працювати протягом десятиріч.

 

Ми знаємо, що з нашим багатим професійним досвідом, разом з Вами, наші шановні клієнти, ми можемо здійснити будь-яке бажання в області паркувальних технологій – зараз і в майбутньому.

Ви можете ознайомитись з ПОРТФОЛІО деяких наших робіт та коротким описом АВТОМАТИЧНИХ ПАРКУВАЛЬНИХ СИСТЕМ.

 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС для отримання більш детальної інформації.