(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

 

01.12.2016 в Києві пройшло офіційне відкриття першого в Україні мега-молу з Найбільшим в Європі критим парком атракціонів – LAVINA MALL.

Це високотехнологічний комплекс загальною площею 170 280 м2, який приймає більше 50000 відвідувачів на день.

Одним із завдань при будівництві мега-молу було створення ефективної сучасної енергозберігаючої вхідної групи, що дозволяє прийняти якомога більшу кількість відвідувачів.

Наша компанія плідно співпрацює з власниками LAVINA MALL протягом багатьох років по їх об'єктам - торговим, розважальним і бізнес-центрам, пропонуючи інноваційні високотехнологічні рішення для входу, в'їзду та доступу, що задовольняють найвищим сучасним вимогам: наші надійні дверні системи і системи автоматизованого паркування для багатоярусних підземних паркінгів зустрічають відвідувачів ТРЦ МАНДАРИН-ПЛАЗА та бізнес-центрів ПАРУС і SENATOR.

Експерти компанії СІНТЕК, що є офіційним представником голландської компанії-світового лідера Royal Boon Edam B.V. в Україні з 1995 року, створили для LAVINA MALL вхідні групи на базі карусельних дверей моделі DUOTOUR, що ідеально вписуються в концепцію мега-молу.

 

Фото Карусельні двері LAVINA Duotour СІНТЕК

Дана двостулкова універсальна система поєднує в собі функціонування як в режимі повноцінних автоматичних карусельних дверей, так і в режимі повноцінних автоматичних розсувних дверей, або дозволяє залишати двері у відкритому положенні при великому потоці людей під час пікових навантажень, та за інших особливих обставин. Все це робить двері Duotour найуніверсальнішим входом.

Двері Duotour оснащені електромагнітною системою гальм. Зупинка дверей в позиції, коли вітрини закривають прохід, і активація гальмівних механізмів забезпечують безпеку в нічний час. Ми ставимо безпеку на перше місце - наші системи відповідають всім нормам і стандартам і забезпечені великою кількістю пристроїв безпеки.

Автоматичні двері DUOTOUR з двома просторими сегментами, легко вміщають великогабаритні предмети, такі як магазинні візки, забезпечують простий, двосторонній прямий прохід і мають високу пропускну здатність, тому вони привернули увагу архітектора для використання в мега-молі.

Duotour має багато варіантів конфігурації і оздоблення, і може бути виготовлена ​​таким чином, що впишеться в будь-який інтер'єр та фасад.

Крім стильного дизайну, карусельні двері створюють оптимальне рішення з розділення зовнішньої і внутрішньої частин будівлі LAVINA-MALL: Duotour завжди відкриті для проходу людей, але завжди закриті для бруду, шуму та вуличної погоди.

Високі показники енергозбереження вхідних груп працюють над створенням ідеального клімату всередині ТРЦ: економиться достатня кількість електроенергії на опаленні або охолодженні будівлі, чого не можна досягти при використанні будь-яких інших дверей, які не можуть бути постійно закритими. Економлячи електроенергію, економляться кошти.

 

Фото Каруслельні двері Duotour СІНТЕК Лавіна

 

Наша репутація та багаторічний досвід співпраці зі світовими лідерами дозволяють нам встановлювати двері і системи паркування будь-якої конфігурації на будівельних об'єктах будь-якої складності.

Компанія СІНТЕК 20 років спеціалізується в області поставки, встановлення та обслуговування НАДІЙНОГО автоматичного обладнання для вхідних груп і паркінгів і є лідером українського ринку в цій галузі.

За час роботи CIHTEK нашими постійними клієнтами стали тисячі національних та міжнародних компаній, якщо Вас цікавить наше обладнання - звертайтеся до нас за більш детальною інформацією.