(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

 

15 червня 2017р. відсвяткував свій 3й День Народження найбільший торгівельно-розважальний центр Волині - «ПортCity».

 

Як і зазвичай, святкування відбувалося у найширших масштабах - виступи найвідоміших артистів, майстер-класи та розіграші, масові гуляння.

 

Паркінг ТРЦ на день звільнився від своїх звичних обов’язків та приймав піших відвідувачів.

 

Фото День Народження Портсіті

 

 

Одночасно з ТРЦ свій День народження справляла автоматизована система паркування виробництва компанії СІНТЕК.

 

Фото паркінг СІНТЕК у ПортСіті Луцьк

 

Паркінги для великих об’єктів таких, як ТРЦ, потребують ретельного опрацювання на етапі розробки.

 

Так як ТРЦ ПортCity - найсучасніший та найтехнологічніший ТРЦ Волині, важливою задачею було підібрати систему паркування, що відповідала б високим стандартам якості та зручності комплексу, та вирішувала б завдання впорядкування паркувального простору.

 

В’їзд на паркінг є першою точкою взаємодії, що формує перше враження про заклад. Тож для великих паркувальних майданчиків дуже важливим є питання запобігання черг на в’їздах та виїздах у паркінг та зручність здійснення оплати.

 

Компанія СІНТЕК розробила  для ТРЦ систему, побудовану на оплаті послуг паркування в платіжних автоматах. Відсутність необхідності оплати паркування на виїзді скорочує час виїзду на 70%. Крім того, оплата за паркування в платіжному автоматі є найзручнішим способом розрахунку для відвідувачів (та власників паркінгу).

 

Фото платежные автоматы СІНТЕК в ТРЦ ПортСіті

 

 

Для уникнення черг, на в’їзді був застосований швидкісний пакет в’їзного терміналу СІНТЕК©, що забезпечує найвищу пропускну здатність.

 

Фото въезд на паркинг СІНТЕК в ПортСити Луцк

 

Паркінг ТРЦ має підземні зони з окремою тарифікацією, оснащені в’їзними та виїзними терміналами, що також призначені для довготривалого паркування.

 

Фото Паркинг СІНТЕК

 

 

Важливим моментом для великих паркінгів є інформування відвідувачів про кількість наявних вільних місць. ТРЦ ПортСіті була обрана найпростіша (базова) система навігації з застосуванням електронних табло.

 

Фото табло СІНТЕК

 

 

Компанія СІНТЕК - беззаперечний лідер українського ринку паркувальних систем. Наші системи обирають сотні клієнтів за інноваційність, беззаперечну якість та надійність, витончений дизайн та простоту експлуатації.

 

Ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід до кожного об’єкту, створюючи унікальний продукт, що забезпечить виконання усіх потреб та побажань конкретного замовника.

 

Гарантія європейської якості систем за українськими цінами

це 20 років досвіду у створенні різноманітних систем для паркінгів будь-яких розмірів та конфігурацій, власна виробнича база, унікальні розробки, що створюються з врахуванням особливостей українського ринку, сотні працюючих десятиріччами по всій Україні наших паркувальних систем та співпраця виключно з головними гравцями на світовому ринку паркувальних технологій.

 

Ми знаємо, що з нашим багатим професійним досвідом, разом з Вами, наші шановні клієнти, ми можемо втілити будь-яке бажання в області паркувальних технологій - сьогодні та в майбутньому.

 

Ви можете ознайомитися з ПОРТФОЛІО деяких наших робіт та коротким описом АВТОМАТИЧНИХ ПАРКУВАЛЬНИХ СИСТЕМ .

 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС для отримання більш детальної інформації.