(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

 

Унікальна розробка компанії СІНТЕК - інноваційна повністю автоматична паркувальна система з використанням відеорозпізнавання номерів авто, що не має аналогів на українському ринку, лягла в основу автоматизованого паркінгу для супермаркетів європейської мережі NOVUS.

 

Фото Повністю автоматичної паркувальної системи СІНТЕК для супермаркетів NOVUS

 

Повністю автоматична безквиткова паркувальна система економить в середньому до 40% часу і має експлуатаційний ресурс в 2 рази довше, ніж стандартні паркувальні системи.

 

Першими, хто оцінив і впровадив нашу безквиткову систему в Україні, стала європейська компанія - мережа супермаркетів сучасного формату NOVUS. Як творець сучасних магазинів, компанія NOVUS відкрита для інноваційних рішень, які роблять відвідування супермаркету більш комфортним для клієнтів. 

 

Головна перевага нашої розробки - більш комфортний проїзд для відвідувачів і повна автоматизація парковки, що означає відсутність касирів і людського фактора для власників.

 

Ця технологія передбачає:

 

безквитковий проїзд - на в'їзді і виїзді водієві не потрібно відкривати вікно автомобіля і тягнутися за талоном

 швидку оплату за паркування в автоматі - банківською картою або готівкою з видачею здачі і чека про оплату

 додаткову безпеку - дворівнева ідентифікація автомобіля по державному номеру та фото авто при оплаті

 розпізнавання номерів всіх українських та європейських форматів - з можливістю розширення функціоналу для номерів інших країн і регіонів. * відсутність витратних матеріалів (талони / жетони / карти) - це мінімізує витрати на експлуатацію паркінгу

 

Фото обладнання паркувальної системи СІНТЕК для Новус

 

Інноваційна паркувальна система дозволила для Novus:

  * підвищити відвідуваність супермаркету, так як зараз відвідувачам є де припаркуватися. Раніше паркінг був забитий жильцями сусідніх будинків і офісів, і, не знаходячи вільних місць для паркування, клієнти супермаркету були змушені залишати парковку - що добре видно на фото до та після установки системи.

Фото до та після встановлення паркувальної системи СІНТЕК

* згенерувати додатковий дохід - всі бажаючі залишити автомобіль на парковці без відвідування супермаркету, мають можливість це зробити, сплативши вартість перебування.

 

  Повністю автоматичні паркувальні системи СІНТЕК вирішують безліч завдань, в тому числі:

 скорочення часу, що витрачається на парковку

 скорочення витрат на експлуатацію за рахунок витратних матеріалів і зарплат персоналу * процес паркування легкий і практично непомітний для користувача

 гнучке підстроювання системи під потреби замовника дозволяє вирішувати будь-які специфічні питання замовника, як на етапі розробки, так і в процесі експлуатації паркінгу.

 

Компанія СІНТЕК, як безперечний лідер на ринку паркувальних рішень в Україні, в черговий раз продемонструвала високий рівень свого продукту.

Гарантія європейської якості систем за українською ціною -

це 20 років досвіду в розробці і створенні різноманітних систем для різноманітних паркінгів, власна виробнича база, унікальні розробки, створені з урахуванням особливостей українського ринку, сотні працюючих десятиліттями по всій Україні наших паркувальних систем і співробітництво виключно з головними гравцями на світовому ринку паркувальних технологій.

 

Ми знаємо, що з нашим багатим професійним досвідом, разом з Вами, наші шановні клієнти, ми можемо здійснити будь-яке бажання в області паркувальних технологій - зараз і в майбутньому.

Ви можете ознайомитися з ПОРТФОЛІО деяких наших робіт і коротким описом Автоматичних паркувальних СИСТЕМ .

 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС для отримання більш детальної інформації.