(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

 

Київ, Україна - в цьому місяці відбувся запуск нашого нового веб-сайту. Потреба в новому сайті народилася з відгуків і побажань наших клієнтів і співробітників. Ви просили, і ми почули.

Найбільш помітні зміни зроблені в області розмірів зображення, полегшеної навігації, поліпшеного інтерфейсу і зручності.

Ми вже отримали позитивні відгуки від наших співробітників і партнерів про новий сайт - яким ми надзвичайно пишаємося. Перш ніж внести будь-які зміни, ми дізналися і вивчали поведінку відвідувачів нашого сайту, а також отримали відгуки від наших клієнтів, співробітників та партнерів. Завдяки цьому ми концептуалізувати новий вебсайт, щоб забезпечити нашим відвідувачам якнайкраще враження і взаємодію з нашою компанією.

Ми запрошуємо Вас провести деякий час на сайті і ознайомитися з продукцією, яку ми пропонуємо. Покращені технічні характеристики перегляду дозволяють робити це без проблем.

Ми висловлюємо щиру подяку нашим фахівцям з онлайн команди, які проводять багато часу за створенням та тестуванням нашого нового цифрового будинку. На момент написання цієї новини, вони працюють над подальшим вдосконаленням і можливостями, продовжуючи розширювати платформу для всіх нас.