(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

 

Наш світ постійно змінюється.

У будівлях безпека охоронюваних зон в процесі постійного руху відвідувачів, так само як і безпека самих користувачів, повинна бути гарантована.

Але як зробити так, щоб система обмеження доступу була ще й привабливою?

Усвідомлюючи це, компанія Boon Edam (Нідерланди) створила абсолютно нову лінійку своєї продукції.

Безцінний досвід в області вхідних рішень

В умовах постійно мінливого багатополярного світу, з його 24-годинним способом життя і під впливом 7-ми культур, потрібен принципово новий погляд на безпеку, оскільки стає все важче відстежувати, хто знаходиться в будівлі, де саме і в який момент часу.

З використанням інноваційних технологій та матеріалів найвищої якості Boon Edam розробив інноваційне, інтуїтивно-зрозуміле та індивідуальне рішення, яке було презентовано по всьому світу - нову серію турнікетів Speedlane Lifeline.

З метою виявлення особливих вимог до нової продукції, в процесі роботи над їх розробкою, компанія Boon Edam вивчала поведінкові особливості користувачів і прислухалася до думки архітекторів, керівників та власників будівель. Розуміння цього відкриває цілий світ нових можливостей для компанії на шляху створення чогось дійсно унікального.

"У міру збільшення мобільності потоків, зростає потреба в інтуїтивно-зрозумілих та безпечних рішеннях. Усвідомлюючи це, ми вирішили поглянути на звичні речі з нової точки зору, вирішуючи завдання з позиції постійно мінливих потреб - щоб бути на крок попереду "- розповів Керівник проекту.

"Сенс, закладений в самій назві 'Lifeline', означає, що продукт 'живий' і призначений для 'життя'. Незважаючи на складну систему безпеки, серія Speedlane Lifeline створена інтуїтивно-зрозумілою, взаємодіючою з тими, хто наближається до неї, в процесі керівництва і направлення користувачів до місць їх призначення ".

Інновації, Інтуїція, Інтерактивність

Беручи до уваги ці поняття, компанія Boon Edam (Нідерланди) представила унікальну серію турнікетів Speedlane Lifeline. Нова лінійка продукції, що включає найтонший турнікет в індустрії, представлена трьома моделями: Slide (з розсувними стулками), Swing (з розпашними стулками) та Open (безбар'єрна), кожна з яких випускається в актуальних колірних рішеннях. Від доступу для осіб з обмеженими можливостями в пересуванні до найбільш високого рівня безпеки - можливо все!

Розуміючи, що кожна ситуація - унікальна, модульність пропонованих турнікетів забезпечує індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Вибираючи з безлічі форм, кольорів та обробок, Замовник може підкреслити індивідуальність своєї будівлі, дозволяючи турнікетам серії Speedlane Lifeline гармонійно вписатися або навпаки виділятися в навколишньому інтер'єрі.

Турнікети серії Speedlane Lifeline доступні на українському ринку з 2016 року і можуть бути замовлені у компанії СІНТЕК.