(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua


 

Компанія СІНТЕК (заснована в 1996р.), що представила на ринку України системи автоматичного паркування та протягом більш ніж 20 років є лідером та новатором галузі паркувальних систем країни, презентує новітній флагманський продукт — термінал в'їзду/виїзду SynParkTab.

 

В прагненні до створення інновацій та з притаманною СІНТЕК філософією «безкомпромісних надійності та дизайну» було створено унікальний продукт, що не має аналогів на ринку.

 

Вперше термінал в'їзду/виїзду SynParkTab було встановлено на паркінгу NOVUS Бажана в м.Київ.

 

 

 

 

Tермінал в'їзду/виїзду SynParkTab поєднує в собі функціонал інформаційного табло, обладнання для розпізнавання номерних знаків та модуля «відеозахвату» автомобілів, створюючи практичний, надійний та, водночас, елегантний продукт.

 

 

Основні переваги терміналу в'їзду/виїзду SynParkTab:

 

 

вандалозахищеність

унікальний дизайн

інтеграція з корпоративним стилем компанії

додаткові рекламні площі

менша кількість необхідних точок комутації та самобутній вигляд обладнання за рахунок розташування декількох модулів в одному корпусі

додатковий захист обладнання від несприятливих погодніх умов

 

Компанія СІНТЕК більш ніж 20 років спеціалізується в області поставки, встановлення та обслуговування НАДІЙНОГО автоматичного обладнання для вхідних груп та паркінгів.

Ви можете ознайомитись з ПОРТФОЛІО деяких наших робіт.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ будь-яким зручним для Вас способом та експерти компанії СІНТЕК допоможуть підібрати підходяще саме Вам рішення для паркувальної системи практично будь-якої конфігурації.