(044) 531-93-23

  info@syntech.com.ua

Система контролю кількості відвідувачів record FlowControl СІНТЕК

 

Незабаром світ почне повернення з затяжного карантину після пандемії коронавірусу, та рітейлери, власники супермаркетів та невеличких магазинів, громадські заклади вже стикнулися з необхідністю пошуку рішення, що відповідатиме законодавству з приводу обмеження кількості відвідувачів у приміщенні.

 

Швидкі рішення, що застосовуються на даний момент, мають низку недоліків:

  - Охоронці та контролюючий персонал: витрати на зарплатню

  - Гігієна та дезінфекція: витрати на персонал

  - Додаткові контакти між відвідувачами та персоналом

  - Неможливість уникнення людського фактору та ін.

 

Ми пропонуємо перше унікальне повністю інтегроване для автоматичних дверей рішення для підрахунку відвідувачів.

 

Система FlowControl від record - це автоматична система підрахунку людей, яка може використовуватися у магазинах, торгових центрах або будь-яких громадських закладах. Система контролює кількість людей у будівлі та автоматично деактивує вхідні двері при досягненні заздалегідь визначеної кількості людей, навіть якщо в будівлі декілька входів і виходів. Це дозволяє активно контролювати та обмежувати потрапляння людей у будівлю.

Індикація на вході – це вмонтована LED-смуга, яка слугує підказкою, та вказує відвідувачу, чи дозволений вхід (зелений колір), чи ні (червоний колір).

 

СІНТЕК record FlowControl - вхід заборонено СІНТЕК record FlowControl- вхід вільний

 

Дане рішення позбавить від необхідності залучення персоналу (охоронці, касири і т.д.) для  контролю потоку людей на вході. Таким чином, співробітники зможуть займатися своїми прямими обов’язками, і це не призведе до додаткового навантаження на персонал, а також до додаткових контактів з відвідувачами. Довірте цю роботу автоматичній системі підрахунку людей FlowControl від record.

 

Основні переваги:

Автоматичне регулювання потоку людей. Вхід буде призупинено, при досягненні системою попередньо встановленого значення.

Швидкий монтаж

Зрозуміла для відвідувачів вандалостійка LED-індикація (зелений/червоний колір)

Інтуїтивно зрозуміле регулювання значення підрахунку (клавіші + / -)

Система працює на 100% автономно і взаємодіє практично з усіма типами дверей.

Система може бути інтегрована з будь-якими дверями, не тільки з record

 

Приклад роботи системи FlowControl від record:

 

 

З системою record FlowControl більше немає необхідності контролювати кількість людей – все відбувається автоматично. Система підраховує, відчиняє та зачиняє двері автоматично, що робить її ідеальним рішенням в умовах карантину та після.  

 

Компанія СІНТЕК протягом 20 років є офіційним представником компанії record в Україні та спеціалізується в області поставки, встановлення та обслуговування НАДІЙНОГО автоматичного обладнання для вхідних груп і паркінгів.

 

За час роботи CIHTEK нашими постійними клієнтами стали тисячі національних та міжнародних компаній, якщо Вас цікавить наше обладнання - звертайтеся до нас за більш детальною інформацією.

Ви можете ознайомитись з ПОРТФОЛІО деяких наших робіт.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ будь-яким зручним для Вас способом та експерти компанії СІНТЕК допоможуть підібрати підходяще саме Вам рішення для вхідної групи практично будь-якої будівлі.